Technologie

Technologie

Při vývoji aplikací (webové, mobilní i desktop) a informačních systémů využíváme nejčastěji následující moderní technologie.

Webové aplikace

ASP.NET MVC / ASP.NET

Pro vývoj webových aplikací využíváme nejčastěji moderní technologie ASP.NET MVC založené na platformě .NET Framework od firmy Microsoft.


HTML 5 / CSS 3 / Javascript / JQuery / JQuery UI / Bootstrap / Angular 2

Pro návrh uživatelského rozhraní webových aplikací využíváme nejmodernější tehnologie HTML 5 a CSS 3. K programování klientské části pak používáme jazyk Javascript s využitím knihoven JQuery, JQuery UI, Bootstrap, Angular 2 a dalších.


ASP.NET Web API / SOAP / RESTful

Jako součást našich řešení jsou často dodávány i webové služby a to buď plnohodnotné SOAP webové služby nebo RESTful webové služby s využitím technologie ASP.NET Web API.


Databáze

Microsoft SQL Server

Pro vývoj webových aplikací založených na technologii ASP.NET využíváme nejčastěji databázi Microsoft SQL Server a knihovny Entity Framework jako objektově-relační vrstvy.


PostgreSQL

Open-source databáze, kterou je možné také využít pro aplikace včetně ORM knihoven Entity Framework a NHibernate.


Progress / OpenEdge

Naši vývojáři mají také dlouholeté zkušenosti s vývojem aplikací pomocí technologií Progress 4GL, OpenEdge nebo Webspeed.


Mobilní aplikace

Android

Pro naše klienty vyvíjíme Android aplikace včetně integrace s požadovaným hardwarem.


Xamarin

Jsme schopni také dodat univerzální mobilní aplikace pro telefony a tablety pomocí moderní technologie Xamarin (pro platformy Android, iOS a Windows) včetně možnosti vývoje webových služeb.


Informační systémy

WPF / XAML

Pro plnohodnotné desktopové aplikace a informační systémy na platformě Windows využíváme k návrhu uživatelského rozhraní technologií WPF a XAML.


WinForms / .NET Framework

Pro realizaci uživatelské rozhraní desktopových aplikací můžeme využívat i starší technologie WinForms na platformě .NET Framework.


 

 

Kontaktujte nás