Co pro vás můžeme udělat

Kontaktujte nás

Od založení firmy jsme pracovali na řadě projektů v mnoha průmyslových odvětvích. Díky bohatým zkušenostem vám můžeme pomoci zefektivnit libovolnou část vašich firemních procesů. Můžeme vám pomoci v různých fázích projektu, jako je identifikace problémů, návrh a vývoj softwaru nebo údržba stávajícího softwaru.

Nabízíme širokou škálu různých služeb. Naši konzultanti, vedoucí projektů, architekti a vývojáři jsou vám k dispozici.

Pokud hledáte pomoc se softwarovými službami jiného typy, ozvěte se nám prosím a dejte nám vědět. Jsme přesvědčeni, že budeme schopni vám pomoci.

Služby

Naši konzultanti vám pomohou identifikovat procesy, které byste měli zefektivnit a automatizovat pro snížení nákladů nebo zvýšení ziskovosti. Následně vám pomohou s tvorbou specifikace pro vývoj softwaru postaveného na vašich potřebách.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Náš projektový tým může vyvinout software na míru přizpůsobený přímo vašemu podnikání. Veškerý náš vývoj je řízen pomocí agilních principů, které nám umožňují rychle se přizpůsobovat změnám, včasnému dodání a udržení nákladů na minimu.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Naši architekti navrhnou integrovaná řešení pro váš nový i stávající software a identifikují systémy, které postrádají potřebnou interoperabilitu a které by měly být modernizovány nebo nahrazeny.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Můžeme poskytnout naše vývojáře a odborníky, kteří mohou pracovat na vašich interních projektech jako další zdroje. Naši vývojáři mají zkušenosti s prací na projektech v Evropě i ve Velké Británii.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Odborné znalosti

Níže uvádíme některé konkrétní příklady systémů, se kterými máme bohaté zkušenosti. Toto jsou pouze některé příklady, ale naše odborné znalosti nejsou omezeny pouze na tyto oblasti. Neváhejte nás tedy kontaktovat, abychom mohli zjistit, jak vám můžeme pomoci.

Můžeme navrhnout a vytvořit systém pro zpracování prodejních objednávek. Systém přizpůsobený na míru vám dává obrovskou výhodu. Do systému tak můžeme zahrnout všechny vaše procesy a optimalizovat je. Můžeme také například integrovat platební brány třetích stran, generovat potřebné doklady nebo implementovat připojení dalších klíčových systémů.
 
Jsme úspěšní v implementaci nových systémů, ale i ve zlepšování stávajících. Některé z nich byly jednoduché systémy pro elektronické obchody. Mnoho dalších bylo ale složitějších včetně implementace variabilních cenových strategií a slev.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci převzít kontrolu nad vaším podnikáním a systémem prodejem.

Úspěšné řešení logistiky vychází z plného zviditelnění celého procesu. Monitorování všech aspektů vám umožní přizpůsobit se v reálném čase. Pomáháme vám tak se vyhnout jinak nepředvídatelným rizikům a úskalím.
 
Navrhovali jsme systémy založené na automatickém plánování a monitorování v reálném čase. Pomůžeme vám vylepšit a automatizovat vaše obchodní procesy. To povede ke zvýšení produktivity a snížení nákladů.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Bez ohledu na to, co nabízíte a prodáváte svým zákazníkům, musíte udržet své podnikání na vrcholu. Čím více máte klientů a zaměstnanců, tím těžší je vše sledovat. To se stává ještě horším, pokud stále používáte papírové záznamy, tabulky, e-maily a sdílené složky. Je důležité, abyste měli zabezpečený systém pro ukládání všech důležitých obchodních informací. Pokud to neuděláte, můžete tak své podnikání i ohrozit.
 
Víme, že je důležité mít všechny informace pod kontrolou. Pokud budete mít uloženo vše na jednom místě, můžete jednoduše provádět reporting v reálném čase. V důsledku toho vám pomůžeme identifikovat nové příležitosti a plánovat budoucí růst.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci převzít zpět kontrolu nad vaším podnikáním.

Klíčem k úspěšné podnikání je mít plnou kontrolu nad vším, co se ve firmě děje. Všechny definované procesy by měly být co nejvíce zautomatizované, aby se tak odstranily zbytečná rizika. Mít plnou kontrolu nad procesy ve firmě znamená vyvarovat se opakování chyb z minulosti. Méně chyb tak zvýší spokojenost zákazníků.

Pomůžeme vám vylepšit a automatizovat vaše podnikové procesy. Správný workflow systém zajistí, že máte kontinuální a přesnou indikaci stavu jednotlivých úloh. V důsledku vám to umožní správně identifikovat a vyřešit kritické body, což povede ke zvýšení produktivity a maximalizaci zisku.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci posunout vaše podnikání správným směrem.

Potřebujete sledovat a řídit vaše sklady, abyste se ujistili, že jste schopni uspokojit všechny stávající i budoucí objednávky nebo spotřebu materiálu ve vaší výrobě. Abyste se vyvarovali nedostatku zásob, je potřeba, aby vás systém správně informoval. Skladový systém by měl mít přístup i do dalších firemních systémů, aby se správně rozhodoval.
 
Máme zkušenosti s implementací kompletně konfigurovatelných a integrovaných řešení řízení skladů.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom mohli pomoci vaší firmě se na trhu prosadit.

Na cokoliv, co vyrábíte nebo udržujete, budete potřebovat soubor standardů a norem. Chcete-li úspěšně zajistit, že budete vyrábět a kontrolovat kvalitu v souladu s těmito standardy a normami, budete potřebovat sledovat výrobu a její kvalitu. Mnoho firem stále používá zastaralý systém papírových formulářů. Pokud mezi ně patříte, vystavujete se tak zbytečnému riziku s dopadem na produktivitu výroby a kvalitu. Stále více firem proto přechází na bezpapírový systém řízení kvality.

Máme bohaté zkušenosti ze spolupráce s oblastmi podnikání a firmami jako je ta vaše, které viděli obrovský přínos, který jim přinesl přechod na bezpapírový systém.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci snížit tato obchodní rizika.

Systém CRM přizpůsobený na míru může být zásadní způsob, jak udržet kontrolu nad vztahy se svými zákazníky. Správný systém pro řízení vtahů se zákazníky by měl také umožňovat sledovat výkon vašich prodejců. Navíc dobře navržený systém CRM může transformovat vaše podnikání na vyšší úroveň. To vám může pomoci zajistit efektivní přesně mířené marketingové kampaně na podporu prodeje.

Pro naše zákazníky vyvíjíme CRM systémy na míru a můžeme vám pomoci využít plně potenciál vašeho podnikání.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci zvýšit objemy prodeje vaší firmy.

Udržování přehledu o stavu financí vaší firmy může být složitější, než se zdá. Není ale potřeba to dělat složitější používáním izolovaných systémů. Není-li váš finanční systém plně integrován s okolními systémy, vystavujete se možnosti vzniku chyb ve vyhodnocování stavu.

Úspěšné firmy mají finanční systémy na míru, které jsou speciálně vyvinuty pro jejich potřeby. Náš tým má desítky let zkušeností s poskytováním a vývojem integrovaných finančních řešení.

Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci převzít zpět kontrolu nad vaším podnikáním.