Popis projektu

Kontaktujte nás

Bez ohledu na to, čím se zabýváte a v jakém odvětví se pohybujete, je nejlepší, pokud software, který používáte, pracuje pro vás.

  • Nemáte-li okamžitě na dosah potřebné odpovědi na vaše dotazy, ztrácíte čas zbytečným hledáním a využíváním stávajícího nevyhovujícího řešení.
  • Pokud není systém intuitivní a nevidíte vše v reálném čase, pak nemůžete dostatečně rychle reagovat na změny trhu.
  • Pokud nemáte přístup ke všem svým datům po celou dobu, bez ohledu na to, kde se nacházíte, nemůžete kdykoliv činit správná obchodní rozhodnutí.

Již jsme pomohli mnoha firmám jako je ta vaše v řešení podobných problémů a vytvořili jsme vlastní řešení na míru jejich potřebám.

Spolupracujeme se zkušenými softwarovými specialisty a odborníky v dalších odvětvích, abychom dodali co nejvyšší přidanou hodnotu poskytovaným produktům a službám. Víme, že vy i vaši klienti potřebují odborně vytvořený software navržený podle potřeb uživatelů. Zastaralé systémy toto často nesplňují.

To je důvod, proč je vlastní řešení na míru tou pravou volbou pro budoucnost vašeho podnikání.

Vybrané příklady

STAPRO

Informační systémy ve zdravotnictví

Podíleli jsme se na vývoji informačních systémů používaných v mnoha zdravotnických zařízeních, které pomáhají lékařům a zdravotnickému personálu s evidencí pacientů a vedením zdravotnické dokumentace. Níže uvádíme příklady systémů, které jsme vyvinuli v rámci této spolupráce.

Klient pro mobilní vizitu

Vyvinuli jsme responzivní webovou aplikaci jako mobilního klienta pro nemocniční informační systém, který slouží pro zobrazování záznamů o pacientech v nemocnicích přímo u lůžka pacienta.  Řešení poskytuje lékařům okamžitý přístup k relevantním informacím o pacientech přímo na tabletu u lůžka pacienta, a to včetně možnosti zápisu do dekurzu a předepisování léků.

Medication Scanner

Vyvinuli jsme mobilní aplikaci pro sledování distribuce léků v nemocnicích a jejich podávání pacientům. Aplikace umožňuje skenování čárových kódů při podávání samotných léků pacientům. To zajišťuje, že pacienti dostanou ty správné léky včas a ve správné dávce.

Trilobyte

Statistický software

V rámci projektu jsme spolupracovali s firmou, která je expertem na software pro statistickou analýzu, abychom vytvořili cloudovou verzi jejich vlajkové aplikace. Aplikace funguje tak, že umožňuje, aby byly informace pro statistickou analýzu importovány v jakékoli formě a pak tato data analyzuje a generuje výsledky v snadno čitelných tabulkách a grafech. Přechod z Windows aplikace na aplikaci, která je spuštěna v prohlížeči, umožňuje zobrazovat data na různých typech zařízení a pomohla tak firmě k uzavření kontraktu s předním světovým výrobcem nápojů.

Medila

Laboratoře

Vyvinuli jsme a udržujeme řešení elektronického obchodu, které umožňuje veřejnosti (samoplátcům) zakoupit a objednat se online na celou řadu nabízených laboratorních vyšetření. Pacienti se mohou objednat k odběru laboratorního materiálu na příslušné datum a čas a v laboratorním místě, které jim nejvíce vyhovuje. Jakmile jsou laboratorní výsledky připraveny, je pacient informován emailem a může se bezpečně s nimi seznámit. Systém řeší objednávání, fakturaci a správu laboratorních vyšetření a komunikuje s laboratorním informačním systémem.

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?