Popis projektu

Kontaktujte nás

Pro spoustu firem, které se specializují na poskytování a distribuci širokého spektra produktů a služeb, jsme vyvinuli potřebné aplikace a systémy, takže víme, že bez ohledu na vaše zaměření budete potřebovat mít plnou kontrolu nad procesem dodání, abyste mohli vše včas naplánovat a dovedli se přizpůsobit měnícím se požadavkům.

  • Nemáte-li úplný přehled o lidech, zboží a majetku ve vaší organizaci, nemůžete zaručit uspokojení objednávek ani správně plánovat dodání.
  • Pokud v plánovaní logistiky spoléháte výhradně na zaměstnance, nemůžete předvídatelně reagovat na změny od zákazníků v reálném čase.
  • Pokud nebudete dostatečně monitorovat svůj obchodní proces, nebudete schopni správně identifikovat možná vylepšení v poskytování vašich služeb zákazníkům.

Již jsme pomohli mnoha firmám jako je ta vaše v řešení podobných problémů a vytvořili jsme vlastní řešení na míru jejich potřebám.

Zatímco každá firma je jiná, mezi jednotlivými typy podnikání existují vždy určitá podobnost, což znamená, že při vývoji nového řešení nikdy nezačínáme od nuly. To nám šetří čas a vám peníze.

Víme, že i když může být dodávání produktů a poskytování služeb vaším hlavním předmětem podnikání, není to jediný aspekt vašeho podnikání. Stále musíte poskytovat podporu svým zaměstnancům, spravovat své zákazníky, řídit váš prodej, kontrolovat zásoby, spravovat majetek, distribuovat zboží a udržet své finance pod kontrolou. Všechny tyto aspekty spolu vytvářejí vaše podnikání. Nejedná se tedy o oddělené části a měly by se řídit a kontrolovat společně.

Každý systém, který používáte ke kontrole a řízení jakékoli části vašeho podnikání, bude muset komunikovat s ostatními systémy, které kontrolují a řídí ostatní části vašeho podnikání. Toto většinou ale běžně dostupné systémy neumožňují.

To je důvod, proč je vlastní řešení na míru tou pravou volbou pro budoucnost vašeho podnikání.

Vybrané příklady

Lavendon

Pronájem strojů a zařízení

S předním poskytovatelem pronájmu strojů a zařízení jsme po dobu sedmi let spolupracovali na rozvoji a vylepšení všech klíčových systémů, které jim nadále umožní zůstat v čele odvětví po celém světě. I když jejich hlavní činností je pronájem vozidel a strojů, nabízejí také školené operátory pro speciální stroje, zajišťují logistiku kolem vozového parku strojů a další činnosti.

Toto jsou oblasti, které jsme v systémech a aplikacích řešili:

  • Zpracování objednávek
  • Logistika
  • Správa techniky a údržba
  • Řízení a kontrola skladů
  • Finance
  • CRM (řízení vztahů se zákazníky)

Lavendon nyní funguje jako součást skupiny Loxam Group pod názvem Loxam Power Access.

Insico

Poskytování a servis registračních pokladen (POS)

Vyvinuli jsme a nadále udržujeme mobilní webovou aplikaci pro servis pokladen a platebních terminálů pro klienta, který obsluhuje velký počet supermarketů po celé Evropě. Aplikace sleduje, kde se technici nachází, a umožňuje shromažďovat údaje o servisních úkonech prováděných u zákazníka. Jako součást vytváření dokumentace aplikace umožňuje technikům pořídit vstupní fotografie, čárové kódy a podpisy podle pracovních postupů. Všechny informace jsou ukládány v reálném čase a umožňují tak vedení si udržet přehled o každé technikovi a průběhu činností během dne.

GATE

Obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení

Vyvinuli jsme a nadále udržujeme webovou aplikaci pro evidenci a sledování logistiky zboží mezi prodejnami pro obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení, který má více jak sto prodejen v ČR, SR a Polsku a neustále se rozšiřuje. Aplikace sleduje pohyb balíků a palet se zbožím mezi prodejnami a centrálním skladem. Dále zajišťuje příjem balíků a zboží na prodejně nebo nabalení a odeslání zboží z prodejny zpět na centrální sklad nebo jinou prodejnu. Aplikace dále zajišťuje tisk veškerých dokladů jako jsou dodací listy, paletové listy nebo tisk štítků na balíky. Všechny informace jsou ukládány v reálném čase a umožňují tak vedení si udržet přehled o pohybech jednotlivých balíků a zboží.

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?