Popis projektu

Kontaktujte nás

Elektronický obchod pro objednávání laboratorních vyšetření

O projektu

MeDiLa spol. s r.o. je česká síť klinických laboratoří poskytujících komplexní laboratorní diagnostiku pro lékaře, zaměstnavatele, ale i jednotlivce. Laboratoř nabízí odběrová centra v řadě měst a nabízí širokou škálu laboratorních vyšetření, které zajistí včasnou diagnózu a prevenci různých nemocí.

Společnost MeDiLa chtěla rozšířit své služby a zpřístupnit jednoduché objednávání laboratorních vyšetření i široké veřejnosti a umožnit tak lidem, kteří se zajímají o své zdraví, online objednávání laboratorních vyšetření odkudkoli.

MeDiLa spol. s r.o. spolupracuje se společností STAPRO s. r. o., pro kterou tsium úspěšně realizovalo již řadu předchozích projektů. Se společností STAPRO jsme na tomto projektu spolupracovali a řešili propojení s jejich laboratorním informačním systémem.

Popis řešení

Vývojový tým vytvořil a nadále udržuje elektronický obchod, který umožňuje veřejnosti zakoupit a objednat se online na celou řadu nabízených laboratorních vyšetření. Uživatelé si mohou prohlédnout nabízené komplexní balíčky vyšetření nebo jednotlivá samostatná vyšetření a přidat do nákupního košíku ty, které si chtějí objednat.

Pokud jsou uživatelé se svou objednávkou spokojeni, vyplní své kontaktní údaje a bezpečně zaplatí online. Během nákupního procesu se mohou zákazníci zaregistrovat nebo se přihlásit, aby viděli historii a stav svých objednávek. Samozřejmostí je i jednorázový nákup bez registrace.

Jakmile je platba úspěšně zpracována, zašle systém potvrzovací e-mail včetně faktury, pokud byla provedena platba online. Tento potvrzovací e-mail obsahuje také odkaz na zabezpečenou stránku, která umožňuje zákazníkovi objednat se k odběru na určité datum a odběrové místo, které mu vyhovuje.

Jakmile je odebraný materiál zpracován, zašle systém zákazníkovi SMS zprávu, že jejich výsledky jsou připraveny. Zpráva obsahuje odkaz pro přístup k výsledkům zabezpečený pomocí kódu PIN kódu. V případě, že si zákazník přeje výsledky probrat a vysvětlit, je možné se objednat na schůzku s lékařem.

Zákazníci mohou bezpečně přistupovat k předchozím objednávkám a fakturám prostřednictvím svého zabezpečeného účtu v e-shopu.

Systém řeší objednávání, fakturaci a správu laboratorních vyšetření a komunikuje s laboratorním informačním systémem. Zahrnuje jak veřejnou část pro zákazníky (e-shop), tak zabezpečenou část pro administraci a správu.

Detaily projektu

KLIENT

MeDiLa spol. s r.o.

URL PROJEKTU

www.mojemedila.cz

TYP PROJEKTU

Elektronický obchod (e-shop)

DOBA TRVÁNÍ

6 měsíců

Klíčové údaje

Technologie

  • Bylo vyvinuto pomocí ASP.NET MVC.
  • Uživatelská přívětivost byla dosažena pomocí JQuery a Bootstrap.
  • Integrováno s platebními bránami GoPay a ČSOB pro zabezpečené a jednoduché online platby.

Hlavní přínosy

  • Koncovému uživateli přináší přehledné a intuitivní uživatelské prostředí.
  • Pomáhá zvýšit povědomí a dostupnost laboratorních vyšetření mezi veřejností.
  • Automaticky vystavuje faktury a odesílá zákazníkovi na email s potvrzením objednávky.
  • Registrovaní uživatelé mají zabezpečený přístup k celé historii objednávek včetně faktur.

Doba trvání

  • 6 měsíců.

Ukázky k projektu