Popis projektu

Kontaktujte nás

Katalog akcí

O projektu

Nalezení relevantních akcí a událostí, které vás zajímají, konají se blízko a v době, kdy máte čas, je dlouhodobý problém. I když existuje celá řada webů, které se o to pokoušejí, je zde stále mnoho prostoru pro zlepšení. Náš vývojový tým byl frustrován tím, že je to ještě větší problém u událostí zaměřených na IT a tak jsme jim zadali výzvu. Jejich úkolem bylo vytvořit webovou aplikaci katalogu událostí, která by mohla být přizpůsobena libovolnému typu událostí a v libovolné zemi a jazyce. Aplikace, kterou je možné přizpůsobit pro konkrétní cílové publikum včetně implementace dalších požadavků. Aplikace, která by mohla být přizpůsobena klientům, kteří něco takového požadují.

Popis řešení

Během několika týdnů jsme vyvinuli plně funkční framework, který nazýváme jako Katalog akcí. Bezpečný moderní administrační systém pro správu událostí, typů událostí, míst konaní, organizátorů a různých dalších možností, které umožňují přizpůsobit systém různým potřebám.

Ve spojení s tím byla vyvinuta i uživatelská část aplikace pro propagaci a zobrazování událostí s IT zaměřením. Webová aplikace Katalog IT akcí je postavena nad frameworkem Katalogu akcí a funguje již od roku 2016. Každý měsíc si získává neustále více a více uživatelů a odběratelů newsletterů.

Neustále jsou přidávány doplňkové funkce a framework Katalogu akcí je určen k tomu, aby byl využit jako základ pro další weby s katalogy událostí v příštích letech v různých částech světa. Byla vyvinuta také mobilní aplikace, která je v současné době v alfa testování.

Pokud potřebujete systém managementu událostí nebo akcí, proč si neprohlédnout Katalog IT akcí nebo se spojit s některým z našich zástupců.

Detaily projektu

DOBA TRVÁNÍ

2 měsíce+

Klíčové údaje

Technologie

  • Vytvořeno v prostředí ASP.NET MVC a běží na databázi SQL Server.
  • Hostováno na platformě Microsoft Azure.
  • Mobilní aplikace byla vyvinuta v technologiích Xamarin a Grial UI Kit.

Hlavní přínosy

  • Jednoduše navržená webová aplikace, která je k dispozici pro všechny prohlížeče a všechna zařízení.
  • Zahrnuje samostatnou zabezpečenou administrační část vyvinutou pomocí stejných technologií.
  • Mobilní aplikace pro Katalog IT akcí, která bude brzo vydána.

Doba trvání

  • Počáteční verze Katalogu akcí byla vytvořena za pouhé 2 měsíce. Nadále stále probíhají další úpravy a vylepšení.

Ukázky k projektu

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?