Popis projektu

Kontaktujte nás

Kdo Mi Volal

O projektu

Nevyžádané telefonní hovory jsou již dlouho problémem po celém světě. Existuje řada nekvalitních webových stránek s hodnocením telefonních čísel, která je ale zastaralá nebo nefunkční. Chtěli jsme jít o krok dále a vymyslet aplikaci, která vás bude automaticky chránit před nevyžádanými příchozími hovory. Projekt začal jako vedlejší projekt jednoho z našich spoluzakladatelů poté, co byl již frustrován množstvím těchto nevyžádaných hovorů, které ho neustále obtěžovali a proti kterým se nedalo tehdy úspěšně bránit.

Popis řešení

První etapa začala v roce 2014 jako uživatelsky přívětivý webový vyhledávač pro kontrolu telefonního spamu, který funguje po celém světě na různých doménách podle dané země. Udržuje si společnou značku a identitu mezi zeměmi, aby bylo zajištěno, že uživatel je na stránkách, kterým může důvěřovat, ať přistupuje na kteroukoliv doménu kdekoliv na světě. Kdo Mi Volal (Who Calls Me) se rychle stal jednou z předních webových stránek pro kontrolu telefonního spamu v celé Evropě.

Krátce poté, co byl web uvolněn, začal i vývoj mobilní aplikace. Tato nativní aplikace, která je v současné době přístupná na Google Play a Apple AppStore v České republice a na Slovensku, se integruje v mobilu a upozorňuje u příchozích hovorů na telefonní čísla, která jsou nevyžádaná nebo mohou být obtěžující, ještě dříve, než se uživatel rozhodne hovor přijmout. Aplikace může také automaticky nevyžádané hovory blokovat.

Detaily projektu

DOBA TRVÁNÍ

3 měsíce+

Klíčové údaje

Technologie

  • Web je postavena na technologii ASP.NET MVC a používá databázi SQL Server hostovanou v Azure.
  • Mobilní aplikace byla napsána pomocí technologie Xamarin a používá databázi SQL Lite pro lokální úložiště.

Hlavní přínosy

  • Webové stránky jsou přizpůsobeny i pro mobilní zobrazení a jsou dostupné po celém světě, ale zejména v Evropě.
  • Aplikaci je možné použít k automatickému blokování nevyžádaných hovorů včetně přidávání komentářů pro ostatní uživatele, pokud jste zjistili, že je telefonní číslo problematické.
  • Mobilní aplikace je v současné době k dispozici v České republice a na Slovensku a používají ji tisíce lidí.

Doba trvání

  • 3 měsíce pro úvodní webový vyhledávač a 2 měsíce pro mobilní aplikaci. Dále probíhají příležitostné úpravy a vylepšení.

Ukázky k projektu

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?