Popis projektu

Kontaktujte nás

Mobilní klient pro informační systém

O projektu

Společnost STAPRO s. r. o. je předním dodavatelem softwaru a služeb pro nemocnice a další poskytovatele zdravotní péče, který dodává do více než 200 nemocnic a 450 laboratoří po celé Evropě.

Bylo potřeba jejich stávající informační systém FONS Enterprise pro zdravotní péči rozšířit o potřebnou mobilitu, aby jej bylo možné využívat i na tabletech v rámci areálu nemocnice.

Po úspěšné spolupráci na řadě předchozích projektů se společností STAPRO byla naše firma oslovena, aby vyvinula novou responsivní aplikaci jako mobilního klienta pro spolupráci s nemocničním informačním systémem FONS Enterprise.

Popis řešení

Vyvinuli jsme zabezpečenou webovou aplikaci pomocí technologie ASP.NET MVC, která umožňuje lékařům, zdravotnímu personálu a administrativním pracovníkům přístup k záznamům o pacientech v rámci areálu nemocnice. Uživatelé mohou také provádět poznámky, pořizovat a ukládat fotografie a předepisovat léky na základě přidělené úrovně oprávnění.

Aplikace byla vytvořena v rámci úzké spolupráce zúčastněných stran včetně přizpůsobení vzhledu návrhům poskytovaným externí projekční agenturou a založila funkčnost na existujícím systému FONS Enterprise.

Výsledkem je moderní aplikace, která běží v prohlížeči na různých zařízeních a v různých rozlišení obrazovky, ale přesto vypadá jako nativní aplikace. Připojuje se přes vlastní API serverové rozhraní, které umožňuje mobilní aplikaci pracovat napříč verzemi produktů, a dokonce napříč různými produkty v závislosti na instalovaném řešení.

Mobilní klient využívá velký počet klientů na mnoha zakázkách, protože se vhodně přizpůsobí potřebám jednotlivých uživatelů a jednotlivých zakázek.

Detaily projektu

KLIENT

STAPRO s. r. o.

URL klienta

www.stapro.cz

TYP PROJEKTU

Nemocniční informační systém

DOBA TRVÁNÍ

6 měsíců

Klíčové údaje

Technologie

  • Vyvinuto v technologii ASP.NET MVC.
  • Uživatelská přívětivost byla dosažena pomocí knihoven JQuery a Bootstrap.

Hlavní přínosy

  • Aplikace je napsána tak, aby emulovala práci s nativními aplikacemi v iOS a Androidu, ale ve skutečnosti běží v rámci nativních prohlížečů.
  • Umožňuje zabezpečený přístup ke čtení a aktualizaci informací o pacientech založených na úrovních oprávnění uživatelů včetně integrace a komunikace s existujícím informačním systémem nemocnice.
  • Umožňuje uživateli pořizovat a ukládat fotografie, hlasové záznamy jakož i psané poznámky do pacientských záznamů.
  • Umožňuje lékařům předepisovat léky nebo měnit jejich medikace.
  • Je velmi intuitivní a má obrazovky vyhrazené pro přístup ke klíčovým informacím – dekurzu, operačnímu deníku, laboratorním výsledkům, předepsané medikaci, osobním informacím a dalším dokumentům uloženým v záznamech pacienta.
  • Jelikož navrhujeme systémy umožňující reagovat průběžně na změny, projekt jsme dokončili včas i přes nově požadované změny.

Doba trvání

  • 6 měsíců.

Ukázky k projektu

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?