Popis projektu

Kontaktujte nás

Díky vývoji systémů pro různé podniky, které vyrábějí širokou škálu výrobků, víme, že nezáleží na tom, jaký typ produktu vyrábíte, ale jak usilujete o efektivitu a transparentnost v rámci vašeho výrobního procesu.

  • Pokud není možné rychle zobrazit stav a umístění položky nebo najít objednané množství, pak nemůžete úspěšně reagovat na změny v poptávce po produktu.
  • Pokud neznáte dovednosti a dostupnost vašich zaměstnanců, pak nemůžete správně předpovídat doby dodání produktů a realizace prodeje.
  • Pokud nesledujete kvalitu kontroly v reálném čase, pak budete mít zpoždění při identifikaci běžných chyb, které by byly jinak rychle vyřešeny.

Již jsme pomohli mnoha firmám jako je ta vaše v řešení těchto otázek a vytvořili jsme vlastní řešení na míru jejich potřebám.

Zatímco každá firma je jiná, mezi jednotlivými typy podnikání existuje vždy určitá podobnost, což znamená, že při vývoji nového řešení nikdy nezačínáme od nuly. To nám šetří čas a vám peníze.

Víme, že i když výrobní proces může být vaším hlavním předmětem podnikání, není to jediný aspekt vašeho podnikání. Stále musíte poskytovat podporu svým zaměstnancům, spravovat své zákazníky, řídit váš prodej, kontrolovat zásoby, spravovat majetek, distribuovat zboží a udržet své finance pod kontrolou. Všechny tyto aspekty spolu vytvářejí vaše podnikání. Nejedná se tedy o oddělené části a měly by se řídit a kontrolovat společně.

Každý systém, který používáte ke kontrole a řízení jakékoli části vašeho podnikání, bude muset komunikovat s ostatními systémy, které kontrolují a řídí ostatní části vašeho podnikání. Toto většinou ale běžně dostupné systémy neumožňují.

To je důvod, proč je vlastní řešení na míru tou pravou volbou pro budoucnost vašeho podnikání.

Vybrané příklady

Welbilt

Výrobce zařízení pro kuchyně a restaurace

Vyvinuli jsme systém řízení kvality na míru pro globálního výrobce průmyslového kuchyňského vybavení, který potřeboval zefektivnit testování výrobků na výstupu včetně procesu řešení vad. Systém umožňuje pracovníkům zaznamenávat vady a související řešení a usnadňuje plnění požadavků na kvalitu pro každý model dle příslušných certifikátů. Řídícímu týmu pak systém umožňuje v reálném čase zviditelnit výrobní proces.

Damart

Výrobce oblečení

Rozšířili jsme firemní aplikaci pro správu prodeje a distribuci oblečení vyráběného ve Velké Británii a prodávaného po celém světě. Systém přijímá internetové, telefonní i poštovní objednávky, zpracovává systém slev a řídí dodání i vrácení zboží. Tento systém také spolupracuje se systémem pro správu zásob, řídí objednávky stovek produktů a poskytuje managementu možnost sledovat prodejní aktivitu v reálném čase, což jim umožňuje lépe plánovat výrobu.

Napište nám

Pokud existuje něco, s čím vám můžeme pomoci, napište nám vzkaz a některý z našich odborníků vás bude kontaktovat.

JMÉNO *

EMAIL *
TELEFON

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?