Vývoj aplikací a softwaru

Vývoj aplikací a softwaru

Navrhneme a vytvoříme aplikace na míru a provádíme vývoj software na zakázku dle vašich požadavků.

Vývoj webových aplikací

Vývoj webových aplikací

Navrhneme a vytvoříme webové aplikace včetně responzivního designu pro jednoduchou dostupnost přes webový prohlížeč z jakéhokoliv zařízení (počítače, tabletu i telefonu).

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj mobilních aplikací

Nabízíme vývoj mobilních aplikací pro mobilní telefony a tablety pomocí moderní technologie Xamarin (pro platformy Android, iOS a Windows) včetně možnosti vývoje webových služeb.

Vývoj software na zakázku

Vývoj software na zakázku

Nabízíme vývoj software na zakázku, tvorbu informačních systémů na míru dle požadavků klienta a vývoj zakázkového softwaru včetně desktopových aplikací, databázových systémů, webových služeb apod.

 

Používané technologie  Referenční projekty

 

Vývoj software na míru

Snažíme se vyvíjet aplikace a software za použití nejmodernějších technologií a postupů. Nabízíme vývoj softwaru od informačních systémů pro zdravotnictví, databázových systémů, eCommerce systémů, webových služeb, mobilních aplikací až po responzivní webové aplikace pro desktopy, tablety i mobily.

Nabízíme vývoj software na míru a programování aplikací na zakázku dle požadavků klienta. Naše tvorba software zahrnuje programování webových aplikací, vývoj mobilních aplikací, ale i desktop a webové aplikace, webové služby nebo komplexní informační systémy.

Proces vývoje softwaru

Životního cyklus vývoje softwaru a aplikací je rozdělen na čtyři základní fáze, kterými jsou specifikace požadavků a jejich analýza, návrh softwarového systému, implementace (kódování, vývoj) a na konec testování a udržování vytvořeného produktu.

 

Kontaktujte nás